KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16009132
nr 1600 9132
Oidentifierad konstnär. Signerad och daterad -97,107x107, oramad. Signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 26 februari 2024
kl 18:10:45
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)